Opis
K&F Concept S255A3 to uniwersalne i kompaktowe rozwiązanie dla fotografów i twórców filmowych, którzy szukają lekkiego i stabilnego statywu do pracy z aparatem, kamerą, smartfonem lub tabletem. Konstrukcja wykonana z aluminium i tworzywa sztucznego oferuje maksymalną wysokość roboczą 190 cm, głowicę 3D z rączką oraz bogaty zestaw akcesoriów, który pozwala natychmiast rozpocząć pracę - bez względu na to, jakim urządzeniem rejestrujesz swoje ujęcia.
Statyw S255A3 waży zaledwie 1,2 kg, a po złożeniu osiąga 51 cm długości. Jest poręczny i wygodny w transporcie. Teleskopowo rozsuwane nogi blokowane zatrzaskami umożliwiają płynną regulację wysokości. Połączone krzyżakiem rozkładają się szybko i gwarantują stabilność. Gumowe, antypoślizgowe stopki zapewniają dobrą przyczepność do podłoża. Kolumna centralna jest od spodu zakończona haczykiem. Całość uzupełniają piankowe uchwyty zwiększające komfort pracy.
K&F Concept S255A3 oferuje udźwig do 3 kg, co pozwala na swobodny montaż lustrzanek, bezlusterkowców z obiektywami o standardowej wadze czy smartfonów. Dołączony do zestawu uchwyt na telefon jest kompatybilny z urządzeniami o szerokości od 53-93 mm (smartfony) oraz 117–198 mm (tablety).
Głowica 3D umożliwia obrót panoramiczny 360°, pochył w przód i w tył w zakresie 70–100° oraz odchylenie płytki z szybkozłączką o 90°. Długa rączka sterująca pozwala wygodnie kontrolować ruch. W zestawie znajduje się zapasowa płytka montażowa, pokrowiec oraz bezprzewodowy pilot Bluetooth, który pozwala zdalnie wyzwolić migawkę. To rozwiązanie, które docenią zarówno profesjonaliści, jak i osoby dopiero zaczynające przygodę z fotografią i filmowaniem.
Cechy
- Uniwersalny statyw fotograficzny
- Regulacja wysokości statywu: 48-190 cm
- Hak do przeciwwagi: tak
- Udźwig: 3 kg
- Ilość sekcji nóżek: 5
- Rodzaj blokady: zatrzask
- Antypoślizgowe stopki
- Centralny krzyżak
- Zintegrowana głowica 3D z rączką
- Poziomica
- Odpinana szybkozłączka
- Gwint montażowy 1/4''
- Uchwyt do telefonu/tabletu: 53-93 mm / 117–198 mm
- Piankowe rączki
- Materiał: aluminium, tworzywo
- Waga: 1,2 kg
- Długość po złożeniu: 51 cm
- W komplecie pokrowiec, pilot Bluetooth, zapasowa szybkozłączka
Dane techniczne
| Rodzaj produktu | Statywy |
| Wysokość statywu | Wysokie |
| Przeznaczenie | Video |
| Dodatkowe opcje | Kijek selfie |
| Cechy statywu/uchwytu | Rozkładany |
Bezpieczeństwo
Producent
Produkt
wprowadzony
do obrotu przed 13.12.2024, Polska
biuro@rbl24.pl
Statyw K&F Concept S255A3 z głowicą 190 cm + uchwyt na telefon + pilot BT
0
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni
Darmowa dostawa
Przy zamówieniach od 200zł do ORLEN Paczka
Produkty dostępne od ręki
W dni robocze wysyłamy tego samego dnia
Wieloletnie doświadczenie
Mamy 17 lat doświadczenia i 99% zadowolonych Klientów
Fachowe doradztwo
Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami!