Opinie o Nas

Kamera GoPro HERO11 Black

Dostępność: produkt dostępny
Wysyłka w: 24 godziny
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 1 749,00 zł 1749.00
ilość szt.

towar niedostępny

Ocena: 0
Producent: GoPro
Kod produktu: CHDHX-111-RW

Opis

Oryginalna Kamera sportowa GoPro HERO 11 Black Autoryzowany sklep - Polska dystrybucja

CHDHX-111-RW

Możesz otrzymać automatycznie utworzony film z najciekawszymi momentami na swój telefon — wystarczy najbardziej zaawansowana kamera GoPro: HERO11 Black. Jej nowa matryca pozwala uchwycić większy obszar i uzyskać wyższą jakość i lepszą stabilizację obrazu, a nagrany materiał można łatwo przekształcić w filmy panoramiczne, przypominające te w kinie, lub pionowe materiały do publikacji w mediach społecznościowych. Listę zalet uzupełniają: wysoka rozdzielczość 5,3K w przypadku filmów i 27 MP w przypadku zdjęć, wyróżniona nagrodą Emmy stabilizacja HyperSmooth 5.0 oraz dwa ekrany LCD ułatwiające kadrowanie. Po zakończeniu nagrywania wystarczy podłączyć kamerę do ładowania, a materiały zostaną przesłane do chmury, Ty zaś otrzymasz automatycznie utworzoną składankę najciekawszych momentów.

PODSTAWOWE DANE TECHNICZNE KAMERY

FILM

 • 5,3K60, 4K120, 2,7K240 i inne
 • Film w pętli
 • Ośmiokrotnie zwolnione tempo
 • Przechwytywanie klatek — 24,7 MP

ZDJĘCIE

 • 27 MP
 • Jedno zdjęcie
 • 30 kl./s w trybie seryjnym
 • Dwukrotne przybliżenie
 • Zdjęcie nocne
 • RAW

TRYB POKLATKOWY

 • Filmy TimeWarp o rozdzielczości 5,3K
 • Szlaki gwiazd
 • Malowanie światłem
 • Filmy poklatkowe o rozdzielczości 5,3K
 • Zdjęcia poklatkowe
 • Nocne filmy poklatkowe o rozdzielczości 5,3K
 • Zdjęcia poklatkowe nocne

Zawartość opakowania:

 • Oryginalna Kamera GoPro HERO11 Black
 • bateria / akumulator
 • śruba montażowa
 • klips montażowy
 • przyklejka 3M do powierzchni obłych (kasku)
 • kabel USB-C
 • Instrukcja w j.polskim

Rejestruj. Ładuj. Automatycznie uzyskaj film z najciekawszymi momentami

Wystarczy podłączyć kamerę GoPro do ładowania, gdy będzie mieć połączenie z domową siecią Wi-Fi, a nagrany materiał zostanie automatycznie przesłany do chmury i wykorzystany do utworzenia filmu z najciekawszymi momentami, wzbogaconego o dopasowane tło muzyczne i efekty. Filmy są automatycznie wysyłane na Twój telefon, skąd możesz je łatwo udostępniać.

Nowa, rewolucyjna matryca

Nowa, zaawansowana matryca kamery HERO11 Black pozwala uzyskać najszersze pole widzenia wśród wszystkich dotychczasowych kamer HERO w podstawowej konfiguracji. Dzięki temu zyskujesz wyjątkowo szerokie pole do twórczej ekspresji i możesz uchwycić obszerniejszy horyzont. Korzystaj z aplikacji GoPro Quik, aby powiększać fragmenty obrazu, kadrować ujęcia, zmieniać proporcje i korzystać z innych funkcji, utrzymując taką samą jakość tekstur i ostrość obrazu.

Niewiarygodna jakość obrazu

Dzięki rozdzielczości filmów 5,3K — o 91% wyższej niż w przypadku standardu 4K i aż 665% wyższej niż w przypadku standardu 1080p — kamera HERO11 Black rejestruje dynamiczne ujęcia z wyjątkową szczegółowością i kinową jakością obrazu. Nowa, hydrofobowa osłona obiektywu pomaga eliminować efekt flary i inne artefakty, co sprawia, że zdjęcia i filmy są jeszcze bardziej oszałamiające.

Zdjęcia i filmy w wysokiej rozdzielczości, duża liczba klatek na sekundę

Nowa matryca kamery HERO11 Black zwiększa rozdzielczość robionych zdjęć aż do 27 MP oraz umożliwia nagrywanie filmów 5,3K60 o niesamowitej płynności ruchu. Korzystając z aplikacji GoPro Quik, możesz także przechwytywać ze swoich ulubionych filmów wspaniałe zdjęcia o rozdzielczości 24,7 MP. Ponadto możliwe jest nagrywanie filmów 2,7K240 i odtwarzanie ich w ośmiokrotnie zwolnionym tempie, aby zobaczyć wcześniej niewidoczne szczegóły.

Nagrodzona Emmy stabilizacja obrazu HyperSmooth

Stabilizacja HyperSmooth wchodzi na nowy poziom płynności a teraz jeszcze zdobyła ważną nagrodę za mistrzowsko stabilne ujęcia — Emmy za rok 2021 w kategorii matryc i oprogramowania do stabilizacji obrazu w kamerze. Wersja HyperSmooth 5.0 podnosi poprzeczkę jeszcze wyżej dzięki dodaniu blokady horyzontu, nowej matrycy poprawiającej stabilizację nagrań w formacie 4:3 i funkcji AutoBoost zapewniającej maksymalną stabilizację przy minimalnym przycięciu obrazu. Teraz możesz uzyskać płynne nagrania nawet podczas jazdy na rowerze lub nartach, biegania z dziećmi po parku czy zabawy z pupilem.

Blokada horyzontu

Nadaj swoim filmom profesjonalny wygląd, rejestrując płynny obraz ze stabilną, poziomą linią horyzontu, używając linearnego obiektywu cyfrowego z blokadą horyzontu. Blokada horyzontu w kamerze HERO11 Black umożliwia uzyskanie stabilnego obrazu, nawet w przypadku obrotu kamery o 360° podczas nagrywania2. W połączeniu ze stabilizacją HyperSmooth pozwala uzyskać idealnie proste w poziomie nagrania. To profesjonalna jakość bez konieczności używania gimbala czy oprogramowania stabilizującego.

Wytrzymała konstrukcja + wodoszczelność do głębokości 10 metrów

Wodoszczelna i równie wytrzymała jak jej poprzedniczki — HERO11 Black to wszechstronna kamera na każdą przygodę. Jej wytrzymała obudowa przetrwa naprawdę trudne warunki, w tym przeprawę przez błotniste tereny, zaspy śnieżne i wodne odmęty (do głębokości 10 metrów). Trwała i odporna na zarysowania osłona obiektywu jest dodatkowym elementem ochronnym, który można łatwo wymienić.

W zestawie akumulator Enduro o długim czasie pracy

Kamera HERO11 Black jest wyposażona w przełomowy akumulator Enduro. Akumulator Enduro 1720 mAh wykorzystuje zaawansowaną technologię, która znacznie poprawia wydajność kamery na mrozie oraz wydłuża czas nagrywania w umiarkowanych temperaturach nawet o 38% w porównaniu z poprzednimi kamerami i akumulatorami GoPro4. Umożliwia rejestrowanie podczas jazdy na nartach czy snowboardzie oraz podczas innych zimowych aktywności w niższych temperaturach niż do tej pory. Jego ładowanie trwa krócej, skracając czas oczekiwania i wydłużając czas przygody.

10-bitowa głębia koloru

W kamerze HERO11 Black możesz wybrać rejestrowanie obrazu z 8- lub 10-bitową głębią kolorów. 10-bitowa głębia kolorów umożliwia wyświetlanie ponad miliarda kolorów, pozwalając uzyskać większe bogactwo barw, płynniejsze przejścia między kolorami i bardziej realistyczne filmy.

Nowy obiektyw cyfrowy HyperView

Ten wyjątkowy obiektyw stosowany wyłącznie w kamerach GoPro przekształca materiał nagrany w formacie 8:7 przy użyciu naszej nowej matrycy na szerokokątny obraz o proporcjach 16:9. Rezultatem jest niezwykle realistyczny obraz wideo dodający dynamiki nagraniom z perspektywy pierwszej osoby i pozwalający uchwycić więcej nagrywającego i jego otoczenia.

Niezwykle wszechstronne proporcje obrazu 8:7

Format 8:7 pozwala przy każdym ujęciu uchwycić większy obszar. Dodatkowa wysokość sprawia, że zarejestrowane w tym formacie ujęcia można przekadrować do dowolnego rozmiaru w aplikacji GoPro Quik. Aplikacja umożliwia także zmianę obiektywów cyfrowych na nagranych już filmach i zrobionych zdjęciach. Przełączając wciągające pole widzenia HyperView na SuperView, szerokie lub linearne, stworzysz materiał doskonale pasujący do Twojej koncepcji. Następnie przekształcisz go w pionowy klip gotowy do opublikowania na portalu społecznościowym lub w panoramiczny film na YouTube. Możesz także powiększać fragmenty kadru i uchwycić w wysokiej rozdzielczości najlepszą część akcji, wycinając całą resztę.

Przedni + tylny ekran LCD

Ekran LCD z przodu lub z tyłu kamery ułatwia znalezienie idealnego kadru. Duży ekran dotykowy z tyłu pozwala użytkownikowi nagrywać to, co dzieje się z przodu, a ekran przedni doskonale sprawdza się podczas kręcenia vlogów i robienia selfie. Przedni ekran pozwala korzystać z płynnego, wyraźnego podglądu na żywo, a tylny ekran zawiera responsywne, dotykowe elementy sterujące umożliwiające łatwą zmianę trybów i szybkie dostosowywanie ustawień w trakcie nagrywania.

Nowe efekty nocne

Kamerę HERO11 Black wyposażono w trzy tryby poklatkowe, które świetnie sprawdzają się po zmroku. Tryb szlaków gwiazd wykorzystuje zjawisko obrotu ziemi i ruchu gwiazd, pozwalając zarejestrować przepiękne szlaki gwiazd na nocnym niebie. Tryb malowania światłem umożliwia tworzenie efektów pociągnięcia pędzlem spowodowanych ruchem źródeł światła. Tryb ścieżek świetlnych pojazdów pozwala rejestrować niesamowity efekt świetlny poruszających się pojazdów.

Łatwej i profesjonalne opcje sterowania

HERO11 Black jest wyposażona w dwie opcje sterowania, dzięki którym możesz wybrać między prostą, zautomatyzowaną obsługą a możliwością pełnego dostosowania wszystkich trybów i ustawień. Łatwe sterowanie opiera się na niezwykle uniwersalnym zestawie ustawień, który świetnie sprawdza się przy większości ujęć. Wystarczy skadrować zdjęcie i nacisnąć przycisk migawki, aby uzyskać niesamowite efekty. Profesjonalne sterowanie umożliwia korzystanie z profilów ustawień pozwalających wybrać ustawienia najlepsze dla nagrywanego materiału — standardowe, aktywność, kinowe, zwolnione tempo i wiele innych — a także pozwala dostosować wszystkie tryby, ustawienia i funkcje.

Możliwość dostosowania kamery GoPro za pomocą dodatków

Dodatki5 do kamery HERO11 Black umożliwiają dostosowanie jej do własnych potrzeb. Dodatek Media Mod obejmuje mikrofon kierunkowy, standardowe gniazdo 3,5 mm do podłączenia mikrofonu zewnętrznego, wyjście HDMI do przeglądania nagrań na zewnętrznych ekranach oraz dwa mocowania typu zimna stopka do doczepiania oświetlenia, ekranów LCD i innych akcesoriów. Szukasz sposobu na doświetlenie fotografowanego obiektu? Dodatek Light Mod rozjaśni każdą przygodę szeroką wiązką jednolitego, równomiernego światła. Korzystając z dodatku Max Lens Mod, uzyskasz jeszcze szersze pole widzenia — o niesamowitym kącie 155˚ — a do tego zapewnisz sobie wyjątkową stabilizację obrazu wideo Max HyperSmooth o niezrównanej skuteczności.

Zaawansowane narzędzia

Zarejestruj idealne ujęcie dzięki zaawansowanym narzędziom. HindSight rejestruje do 30 sekund materiału przed naciśnięciem przycisku nagrywania. Nawet jeśli naciśniesz przycisk migawki zbyt późno, i tak nagrasz to, co już się wydarzyło. Z kolei funkcja zaplanowanego nagrywania pozwala zaprogramować kamerę GoPro tak, by się włączyła i rozpoczęła nagrywanie w wyznaczonym momencie w ciągu 24 godzin. Nagrywanie czasowe umożliwia rejestrowanie filmów o długości od 15 sekund do 3 godzin.

Elastyczny montaż

Dzięki wbudowanym składanym słupkom montażowym wymiana mocowań zajmuje tylko kilka sekund. Nie potrzeba dodatkowej ramki — wystarczy rozłożyć słupki, zamocować kamerę i gotowe. Co więcej, wszystkie akcesoria do HERO9 Black i HERO10 Black są także zgodne z nową kamerą HERO11 Black.

Tryb kamery internetowej + transmisja na żywo

HERO11 Black może służyć jako kamera internetowa, której wszechstronne funkcje są także dostępne podczas transmitowania na żywo. Nagrane za jej pomocą vlogi będą zachwycać ostrością obrazu oraz ultrapłynną stabilizacją HyperSmooth.

Łatwe przesyłanie + nieograniczone miejsce w chmurze

Łatwe i szybkie. Przenoszenie zdjęć i filmów z połączonej z chmurą kamery na telefon jest łatwe i można przeprowadzić je na różne sposoby: bezprzewodowo — za pomocą aplikacji Quik — lub przez superszybkie złącze USB3. Dysk w chmurze ma nieograniczoną ilość miejsca, a przesyłanie plików może odbywać się automatycznie. Wystarczy podłączyć kamerę do zasilania i sieci Wi-Fi, a GoPro zajmie się resztą. Możesz też użyć karty SD, aby przenieść swoje zdjęcia i filmy na komputer, a potem do kopii zapasowej w chmurze.

Naklejki z danymi GPS

Włączając tę funkcję, otrzymasz możliwość korzystania z animowanych nakładek wyświetlających w czasie rzeczywistym Twoją prędkość, wysokość, pozycję oraz oddziałującą na Ciebie siłę przeciążenia. To sposób na graficzne przedstawienie danych na filmie i nadanie Twojemu materiałowi profesjonalnego charakteru.

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

P.H.U. RBL
ul. Bieżanowska 38, 30-812 Kraków

zobacz na mapie >>

 

Poniedziałek-piątek, godz. 10:00-17:00

   +48 501 604 959
   biuro@rbl24.pl

Informacje

 

Dlaczego my?

 

   Posiadamy ponad 10 lat doświadczenia w branży fotograficznej oraz video

 

   90% oferowanych produktów posiadamy na magazynie

 

   Mamy ponad 100 tys. udanych transakcji

 

   99.8% zadowolonych klientów

Płatności imoje

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl