Kamera GoPro Hero 9 Black - Autoryzowany Sklep

Dostępność: produkt dostępny
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 1 949,00 zł 1949.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: GoPro
Kod produktu: CHDHX-901-RW

Opis

Oryginalna Kamera sportowa GoPro HERO 9 Black Autoryzowany sklep

CHDHX-901-RW

HERO9 Black ma matrycę o rozdzielczości 23,6 MP do rejestrowania filmów 5K i 20-megapikselowych fotek. Gdyby tego było mało, dodaliśmy także nowy wyświetlacz z przodu, tylny wyświetlacz z funkcją powiększania dotykiem, o 30% pojemniejszy akumulator i stabilizację HyperSmooth 3.0.

VIDEO

 • HYPERSMOOTH 3.0 5K30, 4K60, 2,7K120, 1440p120, 1080p240 i więcej
 • TIMEWARP 3.0 Auto; 2x, 5x, 10x, 15x, 30x
 • MATERIAŁ POKLATKOWY Interwały: 0,5, 1, 2, 5, 10, 30, 60 s; 2, 5, 30, 60 min
 • MATERIAŁ POKLATKOWY NOCNY Interwały: automatyczny, 2, 5, 10, 15, 20, 30 s; 2, 5, 30, 60 min

FOTO

 • ZDJĘCIE 20 MP
 • LIVEBURST Przez 1,5 sekundy przed wykonaniem i po wykonaniu zdjęcia
 • SUPERPHOTO Ulepszony HDR
 • MATERIAŁ POKLATKOWY Interwały: 0,5, 1, 2, 5, 10, 30, 60 s; 2, 5, 30, 60 min
 • ZDJĘCIA SERYJNE: 25 zdjęć na sekundę

Zawartość opakowania:

 • Oryginalna Kamera GoPro HERO9 Black
 • bateria / akumulator 1720 mAh
 • śruba montażowa
 • klips montażowy
 • przyklejka 3M do powierzchni obłych (kasku)
 • kabel USB-C
 • etui transportowe
 • Instrukcja w j.polskim

Wideo 5K

Na filmach w rozdzielczości 5K szczegóły są nieskazitelne nawet po wykonaniu zbliżenia. Kamera HERO9 Black jest prawdziwym centrum produkcyjnym dzięki zastosowaniu matrycy o rozdzielczości 23,6 MP. Zachwyca ostrością rejestrowanych obrazów, płynnością ruchu na filmach i bardzo skutecznym poziomowaniem horyzontu w kamerze.

20-megapikselowe zdjęcia SuperFoto

Możesz robić doskonałej jakości, ostre zdjęcia w rozdzielczości 20 MP. Po włączeniu funkcji SuperFoto kamera HERO9 Black może automatycznie wybrać dla Ciebie najlepsze ustawienia przetwarzania obrazu, ułatwiając uchwycenie najlepszego ujęcia.

System dodatków do rozbudowy kamery

Jeśli chodzi o dodatki do HERO9 Black2, to jest z czego wybierać. Potrzebujesz obiektywu z funkcją poziomowania horyzontu i doskonałą stabilizacją obrazu? Wybierz Max Lens Mod. Szukasz sposobu na doświetlenie fotografowanego obiektu? Sięgnij po dodatek Light Mod. Brakuje Ci dodatkowego mikrofonu i bardziej rozbudowanych opcji łączności? Załóż dodatek Media Mod na swoją kamerę i przemyśl, jak jeszcze chcesz ją doposażyć.

 

Zintegrowane mocowanie

Koniec z doczepianiem oddzielnych ramek. Wystarczy, że rozłożysz słupki montażowe, przymocujesz kamerę do dowolnego uchwytu i gotowe.

Przedni wyświetlacz + wyświetlacz dotykowy z tyłu

Większy ekran dotykowy z tyłu HERO9 Black, który obsługuje funkcję powiększania dotykiem, przypomina wcześniejsze rozwiązania. Z kolei nowy, imponujący wyświetlacz z przodu ułatwia kadrowanie ujęć i sterowanie kamerą.

Pojemny akumulator

Do zasilania kamery służy akumulator o pojemności 1720 mAh, co przekłada się na o 30% dłuższą pracę urządzenia1. Dzięki temu możesz nagrywać więcej bez konieczności wymiany akumulatorów w trakcie sesji. Nowy akumulator zasili ją nawet wtedy, gdy wokół panuje chłód.

HyperSmooth 3.0

Poznaj nasz najbardziej zaawansowany system stabilizacji obrazu. HyperSmooth 3.0 włącza poziomowanie horyzontu w kamerze i opcję Boost na wszystkich ustawieniach.

 

Poziomowanie horyzontu

Teraz możliwe jest poziomowanie horyzontu w kamerze (korygujące nawet 45-procentowe odchylenia) — wszystko dzięki nowemu cyfrowemu obiektywowi Linear + Horizon Leveling, który łączy cechy obiektywu lineranego i poziomującego i dba o to, by nagrania były stabilne i wypoziomowane.

TimeWarp 3.0

Nagrywaj hipnotyzujące filmy poklatkowe, poruszając się po drodze, pieszym szlaku lub innej przestrzeni. Tryb TimeWarp 3.0 przyspiesza czas w Twoich nagraniach, pozwalając rejestrować wydarzenia w wyjątkowy sposób. Nowością w tym trybie jest opcja Speed Ramp, która umożliwia przełączanie się między ustawieniami Real Speed (teraz z dźwiękiem) i Half Speed podczas nagrywania.

Intuicyjny ekran dotykowy

Nagrywaj płynne filmy. Dzięki ekranowi dotykowemu możesz łatwo sterować kamerą. Możesz też wykadrować ujęcie, odtworzyć nagranie i zrobić selfie w trybie HERO.

 

Transmisja na żywo w 1080p

Uruchom transmisję na żywo w mediach społecznościowych w 1080p, podczas nadawania za pomocą aplikacji GoPro aktywuj stabilizację HyperSmooth, a na koniec zapisz nagranie na karcie SD.

Tryb kamery internetowej

Podłącz kamerę HERO9 Black do komputera, aby nadawać w jakości Full HD 1080p. Za pomocą uchwytów GoPro zbudujesz idealny zestaw do nadawania w trybie kamery internetowej.

Wytrzymałość i wodoszczelność

Możesz nagrywać w najsurowszych warunkach pogodowych. HERO9 Black da sobie radę. Jest wodoszczelna do 10 metrów i wytrzymała niczym skała zaraz po wyjęciu z pudełka.

Zaawansowane narzędzia

HERO9 Black ma zestaw zaawansowanych narzędzi — inteligentnych ustawień nagrywania, dzięki którym włączenie nagrywania nie sprowadza się już tylko do naciśnięcia przycisku migawki. W skład nowych narzędzi wchodzą między innymi: HindSight, LiveBurst, zaplanowane nagrywanie i czasowe nagrywanie.

 

 

HindSight

Dzięki HindSight już nigdy nie przegapisz ważnej chwili. Funkcja ta sprawia, że kamera nagrywa obraz aż 30 sekund przed wciśnięciem przycisku nagrywania. Wyobraź sobie, że Twoja pociecha strzela swojego pierwszego gola. Ty zaczynasz nagrywać dopiero, gdy piłka jest już w siatce. HindSight nagra wszystko, co wydarzy się 30 sekund przed naciśnięciem przycisku migawki — i będzie nagrywać tak długo, jak zechcesz.

LiveBurst

Możesz nagrywać obraz przez 1,5 sekundy przed wykonaniem i po wykonaniu zdjęcia. Później możesz wybrać ulubione ujęcie lub udostępnić cały film.

Zaplanowane nagrywanie

Ta funkcja pozwala zaplanować moment rozpoczęcia nagrywania.

Nagrywanie czasowe

Dzięki tej funkcji możesz wybrać czas, przez jaki HERO9 Black ma nagrywać. Po jego upłynięciu nagrywanie zostanie zatrzymane automatycznie.

 

Nocne filmy poklatkowe

Nagrywaj niesamowite filmy poklatkowe nocą w 4K, 2,7K 4:3, 1440p lub 1080p — przetworzone za pomocą samej kamery.

Profile ustawień + niestandardowe profile ustawień

HERO9 Black ma fabrycznie wgrane profile ustawień wideo dla ujęć standardowych, dynamicznych, filmowych oraz rejestrowanych w zwolnionym tempie. Możesz także tworzyć własne, aby szybko korzystać ze swoich ulubionych ustawień.

Obiektywy cyfrowe

W celu zrobienia spektakularnego ujęcia wystarczy wybrać odpowiedni cyfrowy obiektyw. Teraz możesz przełączać się między następującymi obiektywami: Narrow (wąski), Linear (linearny), Wide (szeroki), SuperView and Linear + Horizon Leveling (linearny i poziomujący).

Sterowanie głosowe

Korzystaj z kamery bez użycia rąk dzięki 14 poleceniom głosowym, takim jak „GoPro, take a photo”. Nawet jeśli kamera jest wyłączona, możesz ją wybudzić za pomocą komendy „GoPro, turn on”. Kamera HERO9 Black rozumie polecenia w języku: angielskim (USA, Wielka Brytania, Australia i Indie), chińskim (mandaryński), francuskim, niemieckim, włoskim, japońskim, koreańskim, portugalskim (Brazylia), rosyjskim, hiszpańskim (Europa i Ameryka Północna) oraz szwedzkim.

 

Orientacja pionowa

Rób zdjęcia i nagrywaj filmy w orientacji pionowej — idealne rozwiązanie do wykorzystania w Stories na Snapchacie i relacjach na Instagramie.

Samowyzwalacz

Znajdź się wśród fotografowanych lub dołącz do grupowego klipu. Dzięki samowyzwalaczowi można za pomocą kamery GoPro łatwo zrobić selfie lub znaleźć się z całą ekipą w kadrze.

Zdjęcia w formacie RAW

Tryb rejestrowania w formacie RAW zapewnia najwięcej swobody. Można użyć go przy tworzeniu materiałów poklatkowych i zdjęć seryjnych, a ponadto działa on w sekwencjach jedno- lub wieloujęciowych.

Ośmiokrotnie zwolnione tempo

W zwolnionym tempie wszystko wygląda spektakularnie. Ogromna liczba klatek podczas nagrywania wideo w 1080p240 w połączeniu ze stabilizacją HyperSmooth 3.0 pozwala zwolnić akcję nawet ośmiokrotnie.

Kopiowanie przez USB-C na urządzenia z systemem Android

Przewód USB-C umożliwia szybkie przenoszenie zdjęć i plików wideo. Przyda się, gdy zechcesz skorzystać z dobrej i sprawdzonej metody łączności. Zapewnia zgodność z urządzeniami z systemem Android.

 

Prędkość przepływu danych: 100 Mb/s

Nagrywaj filmy w profesjonalnej jakości, korzystając z prędkości przepływu danych do 100 Mb/s.

Format wideo HEVC

Nie zapychaj swojej karty SD. Użyj wysokowydajnej kompresji wideo (HEVC), aby zmniejszyć rozmiar plików bez utraty jakości obrazu.

Nakładki z danymi + GPS

Za pomocą nakładek z danymi możesz w aplikacji GoPro dodawać do swoich filmów informacje o położeniu, wysokości, na jakiej się znajdujesz, i o tempie, w jakim się przemieszczasz. Dostępne opcje to: prędkościomierz, logo GoPro, przebyta droga, wysokość, mapa, wykres prędkości i przeciążenie5.

Wykrywanie twarzy, uśmiechu, mrugnięcia i sceny

HERO9 Black rozpoznaje między innymi uśmiech i mrugnięcie. Aplikacja GoPro wykorzystuje te dane, aby wybrać najlepsze ujęcia i filmy, a następne złożyć je w interesujące historie wideo.

Aplikacja GoPro

Aplikacja umożliwia zdalne sterowanie kamerą, rozpoczynanie i zatrzymywanie nagrywania oraz kopiowanie plików. Dzięki temu możesz montować pojedyncze nagrania lub wiele filmów jednocześnie oraz dzielić się nimi za pomocą telefonu.

 

 

Specyfikacja:

 • Kąt widzenia (FOV): SuperView, szerokie, liniowe, wąskie
 • Matryca (sensor): 23,6 MP
 • Stabilizacja: Tak, EOS, Hypersmooth 3.0 z funkcją kontroli horyzontu HORIZON LEVELING, również dla 5K, dodatkowy tryb BOOST dla każdej rozdzielczości
 • Rozdzielczość 5K: 30 kl/s.
 • Rozdzielczość 4K: SuperView: 30, 25, 24 kl/s; Wide (Szerokie): 60, 50, 30, 25, 24 kl./s Linear (Liniowe): 60, 50, 30, 25, 24 kl./s; Narrow (Wąskie): 60, 50, 30, 25, 24 kl./s
 • Rozdzielczość 2.7K: Wide (Szerokie): 60, 50, 30, 25, 24  kl./s; Linear (Liniowe): 60, 50, 30, 25, 24  kl./s Narrow (Wąskie): 60, 50, 30, 25, 24  kl./s
 • Rozdzielczość 1440p: Wide (Szerokie): 120, 100, 60, 50, 30, 25, 24 kl./s; Linear (Liniowe): 60, 50, 30, 25, 24  kl./s Narrow (Wąskie): 60, 50, 30, 25, 24  kl./s
 • Rozdzielczość 1080p: SuperView: 120, 100, 60, 50, 30, 25, 24 kl./s; Wide (Szerokie): 240, 200, 120, 100, 60, 50, 30, 25, 24 kl./s Linear (Liniowe): 120, 100, 60, 50, 30, 25, 24 kl./s; Narrow (Wąskie) 60, 50, 30, 25, 24 kl./s
 • Rozdzielczość zdjęć: 20 MP (z funkcją SuperFoto i ulepszonym HDR)
 • Zdjęcia seryjne (kl./sek.): Auto, 60/10, 30/10, 60/6, 30/6, 30/3, 10/3, 30/1, 10/1, 5/1, 3/1
 • Interwały czasowe Time Lapse: 0,5, 1, 2, 5, 10, 30, 60 s; 2, 5, 30, 60 min
 • Łączność bezprzewodowa: WiFi + Bluetooth
 • Protune (ustawienia manualne): Tak
 • Kontrola ekspozycji: Tak
 • Automatyczne dostosowanie do oświetlenia Low Light: Tak
 • Zdjęcia nocne + Night Lapse: Auto, 4, 5, 10, 15, 20 s; 1, 2, 5, 30, 60 min
 • Time Lapse: Tak
 • Hyper Lapse: Tak, Timewarp 3.0
 • Nagrywanie video w pętli: Tak
 • Tryb kamery internetowej: Tak, 1080p
 • Tryb pamięci buforowanej: Tak, 30 s.
 • Zdjęcia RAW: Tak
 • Dźwięk RAW: Tak
 • Format / kodeki video: MP4 (H.264) / MP4 (H.265)
 • Maksymalny bitrate video: 100 Mb/s (4K)
 • Komendy głosowe: Tak
 • Stabilizacja nagrań video: Tak (HyperSmooth 3.0)
 • Dźwięk stereo: Tak
 • Wbudowany moduł GPS: Tak
 • Redukcja szumu wiatru: Tak (obsługa 3 mikrofonów)
 • Diody LED: 2
 • Mikrofony: 3
 • Obsługa mikrofonu stereo 3.5mm: Z dodatkiem MEDIA MOD dla HERO9 Black lub Mic Adapter 3.5 mm (sprzedawane oddzielnie)
 • Wbudowany ekran kolorowy przedni: Tak, 1.4"
 • Wbudowany ekran dotykowy tylny: Tak, 2,32"
 • Wbudowana wodoszczelność: Tak, do 10m
 • Bateria: Wymienna o pojemności 1720mAh
 • Szybkie ładowanie akumulatora: Tak, 1,5A
 • Złącza: USB-C
 • Kompatybilne karty pamięci: microSD optymalnie U3, rekomendowany Sandisk EXTREME/Pro (sprzedawana oddzielnie)
 • Wymiary (szer. / wys. / głęb.): 71mm/55mm/33,6mm
 • Waga: 159g
 • Zalecana temperatura otoczenia: 10-40 stopni Celsjusza
 • Rozdzielczość video max: 5K
 • Akcelerometr: Tak

P.H.U. RBL
ul. Bieżanowska 38, 30-812 Kraków

zobacz na mapie >>

 

Poniedziałek-piątek, godz. 10:00-17:00

   +48 501 604 959
   biuro@rbl24.pl

Informacje

 

Dlaczego my?

 

   Posiadamy ponad 10 lat doświadczenia w branży fotograficznej oraz video

 

   90% oferowanych produktów posiadamy na magazynie

 

   Mamy ponad 100 tys. udanych transakcji

 

   99.8% zadowolonych klientów

Płatności imoje

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl