Monitor podglądowy Feelworld F5 PRO 5,5"

Dostępność: produkt dostępny
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 749,00 zł 749.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 1
Producent: Feelworld
Kod produktu: FWF5PRO

Opis

5,5-calowy monitor mocowany na aparacie z ekranem dotykowym

Stopka akumulatora Sony F970 umożliwiająca montaż i zasilanie zewnętrznych urządzeń zaprojektowana w celu uproszczenia procesu tworzenia wideo i poprawy jego jakości.

Profesjonalne narzędzia do kadrowania, ostrzenia i ustawiania ekspozycji

Zestaw F5 Pro z pewnością natychmiast ułatwi kręcenie filmów osobom korzystającym z aparatów bezlusterkowych i lustrzanek cyfrowych. Jego jasny ekran dotykowy, profesjonalne oprogramowanie i wygodne mocowanie będą bezcenną pomocą dla operatorów, którzy chcą zrobić więcej przy użyciu mniejszej ilości sprzętu. Monitor podglądowy jest wyposażony w mnóstwo przydatnych funkcji, takich jak histogram, fałszywy kolor, wsparcie przy ostrzeniu, dźwięk osadzony, piksel–piksel, siatki kadrowania, siatka 9-polowa itp.

Rozwiązanie na każdą okazję

Gdy musisz zamocować monitor do aparatu, jego rozmiary i waga są bardzo istotne. Ograniczyliśmy wagę monitora F5 Pro do 245 g i dodaliśmy gwinty 1/2-20 od góry, od dołu i po prawej stronie, aby ułatwić mocowanie go w klatce, do stabilizatora za pomocą adaptera i wychylanego ramienia. Monitor jest wyposażony w płytkę akumulatora pasującą do aparatu F970, a z tyłu umieszczono zestaw montażowy/zasilający. Za pomocą zestawu montażowego/zasilającego można zasilać i mocować zewnętrzny sprzęt, np. nadajnik bezprzewodowy, lampę LED i inny sprzęt wyposażony w stopkę akumulatora Sony F970. Monitor F5 Pro jest kompatybilny z większością aparatów i urządzeń ze złączami HDMI i będzie doskonałą pomocą dla operatorów, którzy stale pracują w biegu.

5,5-calowy ekran LCD z rozdzielczością 1920x1080

Duża rozdzielność i jasność, pełnia kolorów.

Monitor podglądowy F5 Pro zapewnia ostry obraz, który idealnie sprawdzi się w pracy ostrzyciela i podczas analizy obrazu na planie i w plenerze. Dzięki natywnej rozdzielczości 1920x1080 i formacie 16:9, jasności 500 cd/m2 i współczynnikowi kontrastu równemu 1000:1 doskonale widać na nim szczegóły, a Ty możesz cieszyć się ostrzejszym obrazem i większym bogactwem kolorów. Szeroki kąt widzenia IPS wynoszący 160 stopni dobrze sprawdza się, gdy trzeba patrzyć na monitor pod różnymi kątami. Firma FEELWORLD stosuje standard REC-709 i kalibruje każdy monitor, aby wyeliminować problem dominacji określonego koloru.

Łatwe sterowanie za pomocą ekranu dotykowego, swobodne przybliżanie i oddalanie

Dzięki pełnemu sterowaniu dotykowemu możesz łatwo i intuicyjnie przybliżać i oddalać ujęcia przy użyciu gestu szczypania.

Pełna kontrola na wyciągnięcie ręki

Wystarczy dotknąć i przesunąć palec, aby wprowadzić korekty!

Wbudowany monitor to również interaktywny ekran dotykowy, który sprawia, że konfiguracja monitora F5 Pro jest niezwykle intuicyjna. Wszystkie funkcje są na wyciągnięcie ręki, dzięki czemu wystarczy dotknąć odpowiednich elementów na ekranie i je przeciągnąć, aby wprowadzić zmiany w ustawieniach. Jeżeli chcesz wyłączyć ekran dotykowy, aby uniknąć przypadkowych zmian, możesz to zrobić w menu ustawień.

Rzeczywiste kolory dzięki profesjonalnej kalibracji koloru

W monitorze zastosowano standard koloru Rec.709.

Firma FEELWORLD wykorzystuje profesjonalny standard kolorów Rec. 709 HD oraz technologię kalibracji koloru przy użyciu profesjonalnego instrumentu kalibrującego w fabryce. Umożliwia to efektywne skalibrowanie monitora i łatwe odtworzenie kolorów bez ich zniekształcenia oraz wyświetlanie rzeczywistego obrazu podczas kręcenia wideo.

Dokładne odwzorowanie kolorów

Monitor marki FEELWORLD spełnia standardy ITU oraz standard HD Rec. 709 spójnej przestrzeni kolorów. Wykorzystuje zaawansowaną technologię przetwarzania obrazów, dzięki czemu obraz jest jasno wyświetlany, kolory są ekstremalnie naturalne, aby zapewnić precyzyjne odwzorowanie kolorów oraz fizyczny charakter zdjęć, co pozwala użytkownikom na ocenę jakości różnych sygnałów wejściowych wideo.

Innowacyjny system zewnętrznego montażu i zasilania

Uprość swój sprzęt fotograficzny.

Z tyłu monitora podglądowego dodano zewnętrzny moduł montażowo/zasilający w formie płytki akumulatora Sony F970. Moduł można wykorzystać do zamontowania i zasilania sprzętu zewnętrznego, np. nadajnika bezprzewodowego, lampy LED, konwertera wideo i innych urządzeń, które można zasilać z akumulatora Sony F970. Dzięki temu innowacyjnemu rozwiązaniu w zakresie zasilania urządzeń zewnętrznych fotografowie nie muszą podłączać zewnętrznych urządzeń do transmisji bezprzewodowej, lamp LED i innego sprzętu, co powoduje, że sprzęt fotograficzny zajmuje mniej miejsca i jest lżejszy.

Moduł jest wyposażony w dwa gniazda w kształcie krzyża. Położenie urządzenia zewnętrznego można dostosować poprzez poluzowanie śrub. Jeżeli nie potrzebujesz modułu, wystarczy odkręcić śruby, aby go zdemontować.

Intuicyjne sterowanie i menu

Do przeglądania menu i zmiany ustawień możesz użyć ekranu dotykowego lub przycisków fizycznych. Rozkład klawiszy na monitorze poglądowym F5 Pro jest prosty i łatwy w obsłudze. U góry monitora znajdują się dwa przyciski funkcyjne, które można dowolnie powiązać z często używanymi funkcjami. Bezpośrednio w menu konfiguracji funkcji możesz również tak zmienić działanie lewego i prawego przycisku, aby regulować nimi podświetlenie ekranu lub głośność. Aby zmniejszyć wartość, naciśnij „﹤”; aby ją zwiększyć, naciśnij „﹥”. Monitor podglądowy automatycznie zapisze ustawione wcześniej parametry i zachowa pierwotne ustawienia przy kolejnym uruchomieniu urządzenia. Nie trzeba go resetować, co jest bardzo wygodne.

Instrukcja obsługi ekranu dotykowego

Gdy zarówno monitor, jak i ekran dotykowy są włączone, dwukrotnie dotknij ekranu, aby przejść do menu głównego. Przewiń od dołu ekranu, aby otworzyć menu skrótów, a następnie wybierz odpowiednią pozycję menu, aby otworzyć lub skonfigurować określoną funkcję. Dwukrotnie naciśnij funkcję z menu skrótów i wybierz ustawienie funkcji przy użyciu przycisków „<” lub „>”. Po lewej stronie ekranu (1/2 ekranu podzielonego) możesz bezpośrednio dostosować jasność podświetlenia ekranu. Po prawej stronie ekranu (1/2 ekranu podzielonego) możesz bezpośrednio wyregulować głośność. Aby wyjść z menu, naciśnij dowolną przestrzeń poza nim.

Wejście 4K HDMI i wyjście pętli

Monitor podglądowy F5 Pro jest wyposażony w wejście 4K HDMI i wyjście pętli, dzięki czemu może nie tylko wyświetlać sygnały na żywo, lecz także jednocześnie wysyłać je do innych monitorów. Umożliwia to wyświetlanie obrazu na żywo na wielu wyświetlaczach na raz przy jednoczesnym zachowaniu oryginalnej jakości wideo. Ponadto możesz monitorować dźwięk za pomocą stereofonicznego gniazda słuchawkowego 3,5 mm.

Zastosowanie wyjścia HDMI

Podłączenie nadajnika bezprzewodowego.

Jednoczesny przesył do monitora w reżyserce. Brak kabli umożliwia elastyczniejsze i mniej kłopotliwe przemieszczanie się między scenami w przypadku kręcenia w plenerze.

Podłączanie monitora reżyserskiego

Możliwość wyświetlania obrazu na żywo na kilku monitorach jednocześnie.

Zasilanie lustrzanki cyfrowej lub aparatu bezlusterkowego

F5 Pro marki FEELWORLD to idealny monitor podglądowy do mocowania na aparatach bezlusterkowych i cyfrowych lustrzankach. Ponieważ monitor podglądowy F5 Pro jest wyposażony w pomocnicze wyjście zasilania, operatorzy mogą zasilać swoje aparaty. Zastosowanie (opcjonalnego) kabla do adaptera akumulatora umożliwia wydłużenie czasu pracy aparatu, przy czym masz możliwość korzystania z bardziej funkcjonalnego wyświetlacza.

Wiele opcji zasilania

Oprócz zasilania przez płytkę akumulatorową F970 i wejście zasilania 12 V DC monitor podglądowy obsługuje również wejście 5 V typu C, do którego można podłączyć ładowarkę do telefonu komórkowego lub power bank. (Minimalne napięcie/naprężenie: 5 V/2 A).

Uwaga: Gniazdo 5 V służy wyłącznie do ładowania urządzenia i nie można go wykorzystać ani do transmisji danych, ani zasilania innych urządzeń.

Wygodnie mocowanie — wychylane ramię

Wszystkie monitory podglądowe F5 Pro są dostarczane z wychylanym ramieniem mocowanym do zimnej stopki. Operatorzy mogą je wykorzystać do bezpiecznego zamocowania monitora, które jednocześnie nie zajmuje dużo miejsca.

Ramię umożliwia obracanie monitora w zakresie 360 stopni, aby wygodnie z niego korzystać. Bezpieczne i lekkie mocowanie za pomocą stopki lub gwintu 1/4"-20. Monitor jest wyposażony we własną stopkę umożliwiającą mocowanie akcesoriów, takich jak mikrofon, lampa LED lub bezprzewodowy odbiornik itp.

Elastyczny montaż zarówno na aparacie, jak i na gimbalu

Wygoda użytkowania pod każdym kątem.

Monitor podglądowy F5 Pro jest wyposażony w standardowe punkty mocowania 1/4” (u góry, dołu, po prawej i po środku z tyłu) umożliwiające zamocowanie monitora do aparatów i klatek. Monitor można zamocować nie tylko na ramieniu wychylnym, lecz także na stabilizatorze ręcznym lub bezpiecznie przymocować go do górnej części aparatu, aby działał jak najlepszy wizjer HD! Jeżeli zamocujesz go u dołu urządzenia, możesz skorzystać z funkcji przerzucania obrazu, aby zachować prawidłową orientację ekranu!

Przenośna osłona przeciwsłoneczna, łatwy montaż

Monitor podglądowy F5 Pro jest wyposażony w osłonę przeciwsłoneczną, dzięki której fotograf może bardziej skupić się na wideo i uniknąć zakłócania odbioru obrazu przez mocne światło. Montaż jest prosty i szybki, co znakomicie sprawdza się przy kręceniu w plenerze.

W zestawie:

 • Monitor podglądowy F5 Pro
 • Kabel microHDMI
 • Ramię wychylne
 • Etui do transportu
 • Osłona przeciwsłoneczna
 • Klucz do demontażu
 • Instrukcja obsługi

Specyfikacja techniczna

 • Wyświetlacz 5,5"
 • Touch Screen Tak
 • Uchwyty do akumulatorów NP-mount
 • Wejście HDMI, Audio
 • Output HDMI
 • Resolution 4K

P.H.U. RBL
ul. Bieżanowska 38, 30-812 Kraków

zobacz na mapie >>

 

Poniedziałek-piątek, godz. 10:00-17:00

   +48 501 604 959
   biuro@rbl24.pl

Informacje

 

Dlaczego my?

 

   Posiadamy ponad 10 lat doświadczenia w branży fotograficznej oraz video

 

   90% oferowanych produktów posiadamy na magazynie

 

   Mamy ponad 100 tys. udanych transakcji

 

   99.8% zadowolonych klientów

Płatności imoje

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl